KILINÇ BALİSTİK, Cam ve AR-GE sektördeki birikimini çağdaş yönetim anlayışıyla bütünleştirerek sektöründe, dünya standartlarında hizmet sunmayı ilke edinen ve tamamen gizlilik prensibine dayalı bir firma olarak M. Oktay KILINÇ tarafından kurulmuştur. Tasarım, imalat ve uygulama, uzman personeller tarafından yapılmakta olup proje detayları , şirket politikası gereğince gizli tutulmaktadır.

Gelecek dönemlerde KILINÇ BALİSTİK, odaklandığı iş kollarında kurumsallaşmış yapısı ile teknolojiyi kullanan deneyimli kadrosu, girişimci ve üstün yönetim anlayışıyla değer zincirindeki tüm paydaşların daima birinci tercihi olma hedefi doğrultusunda hareket edecektir. KILINÇ BALİSTİK , bugüne kadar kazandığı deneyim ve başarıların yetkinliği ve güvencesiyle, teknoloji ve bilgi çağını algılama ve özümseme sürecinde gelişmelere yönelik etkin ve sürekli bir iletişim ortamı oluşturmak konusunda, müşterilerimize inanç, güç ve güven kaynağı olacaktır.

VİZYON : Müşteri ihtiyaçları doğrultusnda çözümleri tasarlamak. En uygun fiyat-performans oranını başarmak. Araştırmayla teknoloji oluşturmak. Teknoloji liderleriyle işbirliğini sürdürmek. Gizliliğe önem vererek, müşteri tatmini sağlamak.

MİSYON : Güvenilir ürünleri geliştirmek, üretmek, sunmak ,müşteri ve çalışanların memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm kaynakları en etkin biçimde kullanmak suretiyle, paydaşların beklentilerini karşılayarak, hedef pazarlarda ,güvenilir firma olarak, sürekli gelişmek ve büyümek"© Copyright 2021 Kılınç Balistik